Till Studentportalen

Schemasök

Antal bokningar:
Filtrerade träffar:
2020-02-27 08:00:002020-02-27 15:00:00
 
E-huset E117
ELK19 - Elkraft
Martin Skilbred
2020-02-27 08:00:002020-02-27 15:00:00
 
B-huset B127
SOL19 - Tillämad matematik
Tobias Finndin
2020-02-27 08:00:002020-02-27 12:00:00
 
A-huset A148
Arbetsmarknadsenheten Ingemar Andersson extern
 
2020-02-27 09:00:002020-02-27 16:00:00
 
E-huset E316
MES LG-möte
Helen Lindgren
2020-02-27 09:00:002020-02-27 16:00:00
 
B-huset B232
MES18 Diagnoskodning
Iréne Eriksson
2020-02-27 09:00:002020-02-27 16:00:00
 
C-huset C317
CF6E80 Catrine Brödje
 
2020-02-27 09:00:002020-02-27 13:00:00
 
B-huset B130
HH V19SSKVG BEBÄ
 
2020-02-27 09:00:002020-02-27 16:00:00
 
E-huset E116
Högskolan Halmstad Uppdragsutbildning
 
2020-02-27 09:00:002020-02-27 16:00:00
 
E-huset E308
EVI19 - Elkraft för energitekniker
Karl-Henrik Adolfsson
2020-02-27 09:00:002020-02-27 16:00:00
 
E-huset E410
CF3N60 RIPE
 
2020-02-27 09:00:002020-02-27 16:00:00
 
E-huset E307
JVP19 Elteknik
Jonas Wallin
2020-02-27 09:00:002020-02-27 16:00:00
 
E-huset E407
CF3N60 AMR
 
2020-02-27 09:15:002020-02-27 12:00:00
 
A-huset A342
HH H19SSKVG Ann-Carin Karlsson, Christina Pernheim
 
2020-02-27 09:15:002020-02-27 15:00:00
 
A-huset A233
SYV19 Identitet och karriärutveckling 3 Anders Grupp C
 
2020-02-27 09:15:002020-02-27 12:15:00
 
C-huset C302
CUVK48 CHRO
 
2020-02-27 09:15:002020-02-27 12:00:00
 
B-huset B228
HH H19SSKVG Ann-Carin Karlsson, Christina Pernheim
 
2020-02-27 09:15:002020-02-27 12:00:00
 
B-huset B229
HH H19SSKVG Anna-Carin Karlsson, Christina Pernheim
 
2020-02-27 09:15:002020-02-27 12:00:00
 
B-huset B230
HH H19SSKVG Anna-Carin Karlsson, Christina Pernheim
 
2020-02-27 10:00:002020-02-27 13:00:00
 
E-huset E225
Ledningsgrupp YH - Solenergiprojektör
 
2020-02-27 10:00:002020-02-27 11:30:00
 
B-huset B128
11FK20 JHRA
 
2020-02-27 10:15:002020-02-27 16:00:00
 
A-huset A208
SYV19 Identitet och karriärutveckling 3 Anders Grupp B
 
2020-02-27 10:15:002020-02-27 12:00:00
 
B-huset B126
HEK19 SAMJ
 
2020-02-27 11:15:002020-02-27 17:00:00
 
A-huset A210
SYV19 Identitet och karriärutveckling 3 Anders Grupp A
 
2020-02-27 12:30:002020-02-27 14:00:00
 
B-huset B128
11FK20 JHRA
 
2020-02-27 13:00:002020-02-27 15:30:00
 
B-huset B222
Högskolan Halmstad Uppdragsutbildning extern
 
2020-02-27 13:00:002020-02-27 15:30:00
 
B-huset B223
Högskolan Halmstad Uppdragsutbildning extern
 
2020-02-27 13:00:002020-02-27 15:30:00
 
B-huset B224
Högskolan Halmstad Uppdragsutbildning extern
 
2020-02-27 13:00:002020-02-27 15:30:00
 
B-huset B225
Högskolan Halmstad Uppdragsutbildning extern
 
2020-02-27 13:00:002020-02-27 15:30:00
 
B-huset B226
Högskolan Halmstad Uppdragsutbildning extern
 
2020-02-27 13:00:002020-02-27 15:30:00
 
B-huset B227
Högskolan Halmstad Uppdragsutbildning extern
 
2020-02-27 13:00:002020-02-27 15:00:00
 
C-huset C302
CUVK48 CHRO
 
2020-02-27 13:15:002020-02-27 16:00:00
 
A-huset A342
HH H19SSKVG Ann-Carin Karlsson, Christina Pernheim
 
2020-02-27 13:15:002020-02-27 16:00:00
 
B-huset B228
HH H19SSKVG Ann-Carin Karlsson, Christina Pernheim
 
2020-02-27 13:15:002020-02-27 16:00:00
 
B-huset B229
HH H19SSKVG Anna-Carin Karlsson, Christina Pernheim
 
2020-02-27 13:15:002020-02-27 16:00:00
 
B-huset B230
HH H19SSKVG Anna-Carin Karlsson, Christina Pernheim
 
2020-02-27 14:30:002020-02-27 18:00:00
 
E-huset E313
VFU Karin Ek
 
2020-02-27 14:30:002020-02-27 16:00:00
 
A-huset A209
11FK20 JHRA
 
2020-02-27 18:00:002020-02-27 22:00:00
 
E-huset E218
Aktiespararna Hans Sandström EXTERN
 
Inga bokningar